www.antenydublin.eu

Montaż Anten Satelitarnych
Ustawianie Sygnału
Polska Telewizja Irlandia, Dublin
089 417 3137

Anteny i akcesoria


Oferujemy Państwu pełną gamę elementów bazowych oraz akcesoriów do instalacji satelitarnych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu. Podpowiemy i doradzimy.


Konwertery QUAD

Jest to konwerter z czterema niezależnymi wyjściami. Typowe zastosowanie do podłączenia dwóch dekoderów z możliwością nagrywania, lub jednego z nagrywaniem i dwóch bez.

Konwertery TWIN

Konwerter z dwoma niezależnymi wyjściami w pełnym zakresie polaryzacji. Typowe zastosowanie do instalacji z jednym dekoderem z możliwością nagrywania lub dwóch niezależnych dekoderów (bez nagrywania).

Konwerter SINGLE

Jak sama nazwa wskazuje jest to konwerter z pojedynczym wyjściem. Podstawowy konwerter do instalacji jednego dekodera bez możliwości nagrywania.

przewody, kable

Oferujemy wysokiej jakości przewody o niskim współczynniku tłumienia. Co pozwala na dostarczenie do dekodera sygnału o znakomitej jakości.

Anteny - czasze

Anteny satelitarne 65 cm elipsa. Charakteryzują się bardzo dobrym zyskiem odbieranego sygnału. Idealne rozwiązanie dla Polsat Cyfrowy, NC+, TNK oraz darmowych kanałów Free To Air.

Przewody i złącza

W naszej ofercie znajdą również Państwo przewódy antenowe oraz złącza, przejściówki okienne, przejściówki drzwiowe do instalacji satelitarnych.

Przewody HDMI

Wysokiej klasy przewody HDMI do podłączenia dekodera z odbiornikiem TV. Oferowane przez nas przeowdy są zgodne ze standardami HDMI 1.3, HDMI 1.4

Uchwyty antenowe

Oferujemy uchwyty antenowe róznego typu. Uchwyty murowe, uchwyty balkonowe, przedłużenia masztów oraz uchwyty typu Swan, etc.